TELEFON: 690 900 801 ADRES EMAIL: SKLEP@SIMONE.PL
KONTAKT-SIMON
Wybierz serię

SIMON CLASSIC

Simon Classic
Seria Simon Classic       Simon Classic to bezpieczny osprzęt elektryczny, który sprawdzi się do wykonywania instalacji zarówno w nowych budynkach, jak i podczas wykończeń wnętrz w mieszkaniach, domach, biurach oraz przestrzeniach komercyjnych. Szeroki wybór łączników, klawiszy, gniazd, mechanizmów i akcesoriów elektrycznych jest dostosowany do wymogów stawianych przez współczesne instalatorstwo. Wyróżnikiem kolekcji jest połączenie klasycznego, uniwersalnego charakteru z wysoką trwałością oraz funkcjonalnością. Bogata kolorystyka i wszechstronne zastosowanie pozwoli każdemu dobrać elementy idealnie pasujące do otaczającej go przestrzeni.

W serii Simon Classic można znaleźć szeroki wybór mechanizmów włączników pojedynczych i podwójnych, schodowych, krzyżowych, włączników żaluzjowych oraz przycisków zwiernych. Dostępne są także bardzo eleganckie łączniki hotelowe z podświetleniem, których znakiem rozpoznawczym jest bogata kolorystyka do wyboru. Ponadto polecamy łączniki obrotowe z kluczykami, klawisze do łączników, stylowe ramki poziome i pionowe (pojedyncze, podwójne, potrójne) oraz ramki hermetyczne.

Kolejną kategorią produktów z kolekcji Simon Classic są gniazda. Producent przygotował duży wybór gniazd wtyczkowych, antenowych, głośnikowych, telefonicznych R11 i R12, typu DATA oraz ekwipotencjalnych. Uzupełnienie stanowią akcesoria montażowe – m.in. puszki, zaślepki, przyłącza kabli, łączniki z czujnikiem ruchu oraz dzwonki elektroniczne.
Dostępne podkategorie dla gniazd i wyłączników Simon Classic
Szukasz pomocy lub porady?
Nasz zespół specjalistów jest po to, by pomóc Ci na każdym etapie.
Nie ważne czy jesteś elektrykiem, majsterkowiczem czy właścicielem dopiero co wybudowanego domu - Masz pytania? Zadzwoń i porozmawiaj z Nami.
+48 690 900 801
Telefon
od Pn do Pt w godz. 9.00 - 16.00
w soboty oraz dni wolne od pracy (w tym
w niedziele handlowe) infolinia nieczynna
Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo Państwa transakcji
Certyfikat SSL
Państwa dane są w pełni chronione dzięki Certyfikatowi SSL, a połączenie z naszym sklepem internetowym jest całkowicie bezpieczne (128-bitowe szyfrowanie danych).
Płatności Paynow
Płatność BLIK, szybkim przelewem oraz kartą odbywa się prosto i szybko. Paynow udostępnia płatności większości polskich banków. Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa mBank.
Simone.pl
NASZ PUNKT HANDLOWY
Adres: Wola Sosnowa 45
Adres: 87-890 Lubraniec
Telefon: +48 690 900 801
Email: sklep@simone.pl
Mapa
mBank: PL 24 1140 2004 0000 3002 7484 3029
Paynow - Dostępne metody płatności
SKLEP ELEKTRYCZNY
HURTOWNIA ELEKTRYCZNA