KONTAKT-SIMON
Wybierz serię

SIMON CONNECT

Simon Connect
Simon Connect to pełen wachlarz elementów potrzebnych do zaprojektowania i montażu zaawansowanych instalacji rozprowadzania energii w różnego typu budynkach. W kolekcji znalazły się produkty pozwalające zbudować instalacje elektryczne, multimedialne lub informatyczne wyróżniające się najwyższą funkcjonalnością ułatwiającą codzienną pracę.
Oferowane rozwiązania wykorzystywane są do montażu instalacji w budynkach biurowych, handlowych i usługowych. Sprawdzą się w placówkach edukacyjnych (szkoły, uczelnie), szpitalach i przychodniach zdrowia, nowoczesnych hotelach oraz wszelkiego typu obiektach użyteczności publicznej. Można je wykorzystać również podczas projektowania nowoczesnej i rozbudowanej instalacji elektrycznej lub multimedialnej w domu jednorodzinnym.
Wyróżnikiem produktów z linii Simon Connect jest połączenie najnowszych rozwiązań, które ułatwiają prace instalacyjne, z wszechstronnością i przyjaznym charakterem dla użytkowników.
W serii dostępne są m.in. obudowy podtynkowe i natynkowe, szeroka gama puszek podłogowych, estetyczne elementy do montażu na podłogach, kanały oraz wyposażenie instalacyjne (gniazda wtyczkowe, łączniki i przyciski, adaptery, płytki multimedialne itp.).
Dostępne podkategorie dla gniazd i wyłączników Simon Connect
Oceny i opinie o serii Simon Connect
5.0 / 5
5
80%
4
4
0%
0
3
0%
0
2
0%
0
1
0%
0
Dodaj opinię
Tak, poleciłbym ją innym kupującym.
Nie, nie polecam.
Captcha Code
Obsługa sklepu nie ingeruje w treści zamieszczonych przez klientów opinii, poza oczywistymi przypadkami nadużyć,
umieszczania reklam, linków do stron www, wulgaryzmów lub treści naruszających prawo.
Opinia zgodna z powyższymi zasadami zostanie opublikowana w przeciągu 24 godzin od jej dodania.
Administratorem danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Hurtownia Elektryczna ELEKTROZET z siedzibą w Woli Sosnowej 45, 87-890 Lubraniec. Dane przetwarzane są w celu prowadzenia konta użytkownika oraz realizacji złożonych zamówień na podstawie art. 6 ust. 1. lit. b Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (dalej RODO). Dane osobowe mogą być udostępnianie również podmiotom do tego upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla świadczenia usługi. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wskazanych celów.
 • Autor
  POLECAM
  Autor opinii Opinię dodano 20 miesiące temu
  Ocena serii
  Opinia o serii
  Polecam!
 • Autor
  POLECAM
  Wojtek Opinię dodano 26 miesiące temu
  Ocena serii
  Opinia o serii
  Wyroby estetyczne i bardzo solidne, co również ważne precyzyjniej wykonane co umożliwia prawidłową instalację.
 • Autor
  POLECAM
  Piotr Opinię dodano 4 lat temu
  Ocena serii
  Opinia o serii
  Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami, obsługa sklepu fachowym podejściem do klienta, również gdy pojawił się problem reakcja była natychmiastowa. Polecam.
 • Autor
  POLECAM
  Paweł Opinię dodano 4 lat temu
  Ocena serii
  Opinia o serii
  Ładne zgrabne, do szybkiego montażu
Szukasz pomocy lub porady?
Nasz zespół specjalistów jest po to, by pomóc Ci na każdym etapie.
Nie ważne czy jesteś elektrykiem, majsterkowiczem czy właścicielem dopiero co wybudowanego domu - Masz pytania? Zadzwoń i porozmawiaj z Nami.
+48 690 900 801
Telefon
od Pn do Pt w godz. 9.00 - 16.00
w soboty oraz dni wolne od pracy (w tym
w niedziele handlowe) infolinia nieczynna
Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo Państwa transakcji
Certyfikat SSL
Państwa dane są w pełni chronione dzięki Certyfikatowi SSL, a połączenie z naszym sklepem internetowym jest całkowicie bezpieczne (128-bitowe szyfrowanie danych).
Przelewy24
Lider branży Płatności Internetowych w Polsce. Wszystkie transakcje zabezpieczane Certyfikatami SLL, 3D Secure Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode.
Simone.pl
NASZ PUNKT HANDLOWY
Adres: Wola Sosnowa 45
Adres: 87-890 Lubraniec
Telefon: +48 690 900 801
Email: sklep@simone.pl
Mapa
mBank: PL 24 1140 2004 0000 3002 7484 3029
Przelewy - Ikony
SIEĆ SKLEPÓW ELEKTRYCZNYCH
SIMONE.PL
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE