KONTAKT-SIMON
Wybierz serię

SIMON CONNECT

Simon Connect
Simon Connect to pełen wachlarz elementów potrzebnych do zaprojektowania i montażu zaawansowanych instalacji rozprowadzania energii w różnego typu budynkach. W kolekcji znalazły się produkty pozwalające zbudować instalacje elektryczne, multimedialne lub informatyczne wyróżniające się najwyższą funkcjonalnością ułatwiającą codzienną pracę.
Oferowane rozwiązania wykorzystywane są do montażu instalacji w budynkach biurowych, handlowych i usługowych. Sprawdzą się w placówkach edukacyjnych (szkoły, uczelnie), szpitalach i przychodniach zdrowia, nowoczesnych hotelach oraz wszelkiego typu obiektach użyteczności publicznej. Można je wykorzystać również podczas projektowania nowoczesnej i rozbudowanej instalacji elektrycznej lub multimedialnej w domu jednorodzinnym.
Wyróżnikiem produktów z linii Simon Connect jest połączenie najnowszych rozwiązań, które ułatwiają prace instalacyjne, z wszechstronnością i przyjaznym charakterem dla użytkowników.
W serii dostępne są m.in. obudowy podtynkowe i natynkowe, szeroka gama puszek podłogowych, estetyczne elementy do montażu na podłogach, kanały oraz wyposażenie instalacyjne (gniazda wtyczkowe, łączniki i przyciski, adaptery, płytki multimedialne itp.).
Dostępne podkategorie dla gniazd i wyłączników Simon Connect
Bestsellery serii Simon Connect
Szukasz pomocy lub porady?
Nasz zespół specjalistów jest po to, by pomóc Ci na każdym etapie.
Nie ważne czy jesteś elektrykiem, majsterkowiczem czy właścicielem dopiero co wybudowanego domu - Masz pytania? Zadzwoń i porozmawiaj z Nami.
+48 690 900 801
Telefon
od Pn do Pt w godz. 9.00 - 16.00
w soboty oraz dni wolne od pracy (w tym
w niedziele handlowe) infolinia nieczynna
Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo Państwa transakcji
Certyfikat SSL
Państwa dane są w pełni chronione dzięki Certyfikatowi SSL, a połączenie z naszym sklepem internetowym jest całkowicie bezpieczne (128-bitowe szyfrowanie danych).
Przelewy24
Lider branży Płatności Internetowych w Polsce. Wszystkie transakcje zabezpieczane Certyfikatami SLL, 3D Secure Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode.
Simone.pl
NASZ PUNKT HANDLOWY
Adres: Wola Sosnowa 45
Adres: 87-890 Lubraniec
Telefon: +48 690 900 801
Email: sklep@simone.pl
Mapa
mBank: PL 24 1140 2004 0000 3002 7484 3029
Przelewy - Ikony
SIEĆ SKLEPÓW ELEKTRYCZNYCH
SIMONE.PL
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE