TELEFON: 690 900 801 ADRES EMAIL: SKLEP@SIMONE.PL
KONTAKT-SIMON
Wybierz serię

SIMON AKORD

Simon Akord
Seria Simon Akord       Simon Akord to seria włączników, gniazdek i innego osprzętu elektroinstalacyjnego wyróżniająca się obłymi kształtami i stonowaną kolorystyką. Elementy z tej kolekcji mają dłuższe podstawy od grzbietów, zaokrąglone rogi i są dostępne w odcieniu białym, beżowym, aluminiowym metalizowanym oraz satynowym metalizowanym.

Monoblokowe łączniki i gniazda wtyczkowe Simon Akord idealnie pasują do wykończeń mieszkań, domów i biur utrzymanych w nowoczesnym stylu minimalistycznym. Ich prostota i wysmakowany charakter sprawiają, że doskonale wpasują się w modną aranżację, a nowoczesne rozwiązania zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz dużą trwałość.

W serii dostępne są monoblokowe łączniki pojedyncze i podwójne (w tym w wersjach hermetycznych idealnych do łazienki, kuchni oraz innych mokrych pomieszczeń wymagających najwyższego poziomu zabezpieczenia instalacji elektrycznych). Oferta produktowa kolekcji Simon Akord obejmuje ponadto puszki natynkowe w odcieniach pasujących do elementów instalacyjnych, monoblokowe gniazda bryzgoszczelne IP44, które odchylają się nawet o 180 stopni oraz inne gniazda wtyczkowe i hermetyczne. W serii nie zabrakło również gniazd antenowych, telefonicznych, komputerowych, mechanizmów do gniazd, uszczelek i różnych akcesoriów instalacyjnych.
Dostępne podkategorie dla gniazd i wyłączników Simon Akord
Szukasz pomocy lub porady?
Nasz zespół specjalistów jest po to, by pomóc Ci na każdym etapie.
Nie ważne czy jesteś elektrykiem, majsterkowiczem czy właścicielem dopiero co wybudowanego domu - Masz pytania? Zadzwoń i porozmawiaj z Nami.
+48 690 900 801
Telefon
od Pn do Pt w godz. 9.00 - 16.00
w soboty oraz dni wolne od pracy (w tym
w niedziele handlowe) infolinia nieczynna
Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo Państwa transakcji
Certyfikat SSL
Państwa dane są w pełni chronione dzięki Certyfikatowi SSL, a połączenie z naszym sklepem internetowym jest całkowicie bezpieczne (128-bitowe szyfrowanie danych).
Płatności Paynow
Płatność BLIK, szybkim przelewem oraz kartą odbywa się prosto i szybko. Paynow udostępnia płatności większości polskich banków. Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa mBank.
Simone.pl
NASZ PUNKT HANDLOWY
Adres: Wola Sosnowa 45
Adres: 87-890 Lubraniec
Telefon: +48 690 900 801
Email: sklep@simone.pl
Mapa
mBank: PL 24 1140 2004 0000 3002 7484 3029
Paynow - Dostępne metody płatności
SKLEP ELEKTRYCZNY
HURTOWNIA ELEKTRYCZNA