SIMON AKORD

Simon Akord
Seria Simon Akord       Simon Akord to seria włączników, gniazdek i innego osprzętu elektroinstalacyjnego wyróżniająca się obłymi kształtami i stonowaną kolorystyką. Elementy z tej kolekcji mają dłuższe podstawy od grzbietów, zaokrąglone rogi i są dostępne w odcieniu białym, beżowym, aluminiowym metalizowanym oraz satynowym metalizowanym.

Monoblokowe łączniki i gniazda wtyczkowe Simon Akord idealnie pasują do wykończeń mieszkań, domów i biur utrzymanych w nowoczesnym stylu minimalistycznym. Ich prostota i wysmakowany charakter sprawiają, że doskonale wpasują się w modną aranżację, a nowoczesne rozwiązania zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz dużą trwałość.

W serii dostępne są monoblokowe łączniki pojedyncze i podwójne (w tym w wersjach hermetycznych idealnych do łazienki, kuchni oraz innych mokrych pomieszczeń wymagających najwyższego poziomu zabezpieczenia instalacji elektrycznych). Oferta produktowa kolekcji Simon Akord obejmuje ponadto puszki natynkowe w odcieniach pasujących do elementów instalacyjnych, monoblokowe gniazda bryzgoszczelne IP44, które odchylają się nawet o 180 stopni oraz inne gniazda wtyczkowe i hermetyczne. W serii nie zabrakło również gniazd antenowych, telefonicznych, komputerowych, mechanizmów do gniazd, uszczelek i różnych akcesoriów instalacyjnych.
Proszę wybrać interesującą podkategorię z serii Simon Akord
Bestsellery serii Simon Akord
Szukasz pomocy lub porady?
Nasz zespół specjalistów jest po to, by pomóc Ci na każdym etapie.
Nie ważne czy jesteś elektrykiem, majsterkowiczem czy właścicielem dopiero co wybudowanego domu - Masz pytania? Zadzwoń i porozmawiaj z Nami.
+48 690 900 801
od Pn do Pt w godz. 8.30 - 16.30
w Soboty od godz. 9.00 do godz. 13.00
w dni wolne od pracy infolinia nieczynna
Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo Państwa transakcji
Certyfikat SSL
Państwa dane są w pełni chronione dzięki Certyfikatowi SSL, a połączenie z naszym sklepem internetowym jest całkowicie bezpieczne (128-bitowe szyfrowanie danych).
Przelewy24
Lider branży Płatności Internetowych w Polsce. Wszystkie transakcje zabezpieczane Certyfikatami SLL, 3D Secure Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode.
Simone.pl
NASZ PUNKT HANDLOWY
Adres: Wola Sosnowa 45
Adres: 87-890 Lubraniec
Telefon: +48 690 900 801
Email: sklep@simone.pl
Mapa
mBank: PL 24 1140 2004 0000 3002 7484 3029
Przelewy - Ikony
SIEĆ SKLEPÓW ELEKTRYCZNYCH
SIMONE.PL
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE