TELEFON: 690 900 801 ADRES EMAIL: SKLEP@SIMONE.PL
KONTAKT-SIMON
Wybierz serię

SIMON 15

Simon 15
Seria Simon 15       Simon 15 to szeroki wachlarz osprzętu elektroinstalacyjnego łączącego elegancką estetykę z nowoczesnymi rozwiązaniami gwarantującymi bezpieczeństwo i odpowiednią trwałość. Ich znakiem rozpoznawczym jest czysta forma i łagodne kolory, które idealnie wpiszą się w domowe lub biurowe aranżacje w dowolnym stylu (od klasyki aż do nowoczesnego minimalizmu). Łączniki, ramki i gniazda dostępne są w odcieniu czystej bieli, stonowanego beżu lub nowoczesnego aluminium.

W kolekcji Simon 15 dostępne są łączniki pojedyncze i podwójne (z podświetleniem lub bez), łączniki trójobwodowe, łączniki schodowe zmienne do wersji IP44, łączniki krzyżowe oraz przyciski zwierne (oświetlenie, dzwonek). Simon 15 to także bardzo eleganckie ramki pojedyncze, podwójne, potrójne, poczwórne i pięciokrotne w stonowanych kolorach.

Seria pozwala skompletować zestaw gniazd wtyczkowych do domu, biura lub na zewnątrz budynku. W ofercie dostępne są klasyczne gniazda pojedyncze i podwójne, gniazda z bolcami uziemiającymi oraz gniazda z przesłoną torów prądowych. Na zewnętrzne elewacje oraz do wilgotnych pomieszczeń (np. piwnicy, kuchni czy łazienki) doskonale sprawdzą się odpowiednio zabezpieczone gniazda hermetyczne podtynkowe.

W tej klasycznej linii osprzętu elektrycznego marki Simon dostępne są również gniazda telefoniczne i teleinformatyczne, komputerowe, antenowe. Można do nich dobrać pełen zestaw akcesoriów potrzebnych do montażu (m.in. zaślepki, uszczelki, puszki montażowe czy pokrywy gniazd antenowych).
Dostępne podkategorie dla gniazd i wyłączników Simon 15
Szukasz pomocy lub porady?
Nasz zespół specjalistów jest po to, by pomóc Ci na każdym etapie.
Nie ważne czy jesteś elektrykiem, majsterkowiczem czy właścicielem dopiero co wybudowanego domu - Masz pytania? Zadzwoń i porozmawiaj z Nami.
+48 690 900 801
Telefon
od Pn do Pt w godz. 9.00 - 16.00
w soboty oraz dni wolne od pracy (w tym
w niedziele handlowe) infolinia nieczynna
Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo Państwa transakcji
Certyfikat SSL
Państwa dane są w pełni chronione dzięki Certyfikatowi SSL, a połączenie z naszym sklepem internetowym jest całkowicie bezpieczne (128-bitowe szyfrowanie danych).
Płatności Paynow
Płatność BLIK, szybkim przelewem oraz kartą odbywa się prosto i szybko. Paynow udostępnia płatności większości polskich banków. Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa mBank.
Simone.pl
NASZ PUNKT HANDLOWY
Adres: Wola Sosnowa 45
Adres: 87-890 Lubraniec
Telefon: +48 690 900 801
Email: sklep@simone.pl
Mapa
mBank: PL 24 1140 2004 0000 3002 7484 3029
Paynow - Dostępne metody płatności
SKLEP ELEKTRYCZNY
HURTOWNIA ELEKTRYCZNA