DP1L.01/41
Przycisk zwierny pojedynczy z podświetleniem typu LED w kolorze niebieskim 10A Kremowy Simon 54
SIMON 54
DP1L.01/41 Przycisk zwierny pojedynczy z podświetleniem typu LED w kolorze niebieskim 10A Kremowy
Seria
SIMON 54
Symbol
DP1L.01/41
Kod EAN
Logo firmy Kontakt-Simon
Partner handlowy firmy Kontakt-Simon
Opakowanie: blister/karton
Ilośc w opakowaniu: 1szt.
Minimalna ilość: 1szt.
CENA BRUTTO
Dostępność - OK
PRODUKT DOSTĘPNY
Wysyłka od 1 do 2 dni roboczych
Ilość
Opis produktu
Przycisk zwierny pojedynczy z podświetleniem typu LED w kolorze niebieskim 10A z serii Simon 54 w kolorze kremowym o symbolu DP1L.01/41 przeznaczony jest do chwilowego sterowania obwodem elektrycznym w instalacjach, w których wymagane jest działanie impulsowe oraz dobra widoczność punktu sterowania po zmroku. Produkt znajduje zastosowanie m.in. przy sterowaniu dzwonkami, przekaźnikami, automatyką schodową, bramową lub innymi urządzeniami wymagającymi krótkiego sygnału załączenia.
Zastosowane podświetlenie LED w kolorze niebieskim ułatwia lokalizację przycisku w słabo oświetlonych pomieszczeniach, bez wpływu na pracę sterowanego obwodu. Przycisk działa wyłącznie w momencie naciśnięcia i samoczynnie powraca do pozycji wyjściowej, zapewniając precyzyjne i bezpieczne sterowanie obwodem o prądzie znamionowym 10 A. Klasyczna forma oraz neutralna kolorystyka sprawiają, że element estetycznie komponuje się z różnymi aranżacjami wnętrz.
Wideoprezentacja produktu
Warianty kolorystyczne
O Serii
Czarny wyłącznik Simon 54 z ramką w kolorze Inox na ścianie przy oknie i książkach
Dane techniczne produktu
DP1L.01/41 Przycisk zwierny pojedynczy z podświetleniem typu LED w kolorze niebieskim 10A Kremowy Simon 54 - Widok z przodu
Dane podstawowe
Seria
Nazwa produktu/Rodzaj
Przycisk pojedynczy zwierny bez piktogramu z podświetleniem LED
Kolor
Kremowy
Typ produktu
Moduł
Prąd znamionowy świetlówkowy
10AX
Napięcie znamionowe
250V
Rodzaj podłączenia / Typ zacisku
Szybkozłącza
Stopień ochrony IP
IP20/IP44
Uwagi
Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki
Podświetlenie
Wbudowane, orientujące, LED wymienialny, kolor: niebieski
Klasa ETIM
EC000029 Przycisk
Szkic zdjęcia gniazdka elektrycznego obok którego znajdują się szczegółowe dane techniczne produktu-
Dane szczegołówe
Nadruk/Piktogram
Brak
Rodzaj materiału
Tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe
Zabezpieczenie powierzchni
Naturalne
Wykończenie powierzchni
Błyszczące
Sposób montażu [ETIM]
Montaż podtynkowy
Sposób mocowania
Pazurki / wkręty
Wysokość produktu
75mm
Szerokość produktu
75mm
Głębokość produktu
41mm
Głębokość wbudowania
26mm