SIMON 54 PREMIUM

Simon 54 Premium
Seria Simon 54 Premium       Gniazdka Simon 54 Premium to nowoczesna linia osprzętu elektroinstalacyjnego wyróżniającego się połączeniem wysokiej funkcjonalności z eleganckim designem. Linia Simon 54 Premium składa się z kolekcji modułów, które należy zamontować w puszce umieszczonej w ścianie oraz z zewnętrznych ramek (Ramki Simon 54 Premium) w różnych kolorach. Mechanizm jest przyjazny w montażu i nowoczesny. Każde gniazdo Simon 54 Premium posiada zabezpieczenia w formie osłon prądowych, które chronią przed ewentualnym ryzykiem porażenia.

Kolekcja włączników Simon 54 Premium stanie się doskonałym uzupełnieniem aranżacji domu, mieszkania lub przestrzeni biurowej. Gustowne wykończenia ramek idealnie pasują do nowoczesnej stylistyki wnętrz. Simon 54 może posiadać ramkę metalową, metalizowaną lub pastelową. Klienci mają możliwość doboru idealnego rozwiązania spośród aż 55 zestawień kolorystycznych. Bogata kolorystyka ramek i klawiszy pozwala eksperymentować z zestawieniami i tworzyć swoje własne koncepcje. Wszystkie ramki i puszki są spójne i doskonale do siebie pasują – można je dowolnie zestawiać.

Seria Simon 54 Premium posiada niebieskie podświetlenie LED. Ramki są symetryczne. Można je montować zarówno poziomo, jak i pionowo dopasowując do własnych potrzeb oraz stylistyki wnętrza. Producent zadbał, aby perfekcyjnie przylegały one do powierzchni, co pozwala uniknąć efektu szczeliny pomiędzy ramką, a ścianą, która może być charakterystyczna dla tradycyjnych włączników. Modułowy włącznik Simon 54 Premium to nietypowe ramki idealne również do puszek typu karton-gips. Można wybrać modele pojedyncze lub wielokrotne (ramki metalizowane i pastelowe dostępne są nawet w wersjach pięciokrotnych, metalowe są maksymalnie czterokrotne). Simon 54 Premium to niezawodność, piękna estetyka i przystępna cena.
Konfigurator osprzętu serii Simon 54
Dla tej serii dostępny jest Konfigurator 3D
Zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora osprzętu, celem jeszcze łatwiejszego dokonywania wyboru poszczególnych elementów przy zakupie gniazd i włączników elektrycznych do własnego domu.
Dzięki naszemu konfiguratorowi w trzech prostych krokach stworzysz zestawy gniazd i włączników dokładnie takie jakich potrzebujesz - Wejdź i przekonaj się sam!
Proszę wybrać interesującą podkategorię z serii Simon 54 Premium
Bestsellery serii Simon 54 Premium
Szukasz pomocy lub porady?
Nasz zespół specjalistów jest po to, by pomóc Ci na każdym etapie.
Nie ważne czy jesteś elektrykiem, majsterkowiczem czy właścicielem dopiero co wybudowanego domu - Masz pytania? Zadzwoń i porozmawiaj z Nami.
+48 690 900 801
od Pn do Pt w godz. 8.30 - 16.30
w Soboty od godz. 9.00 do godz. 13.00
w dni wolne od pracy infolinia nieczynna
Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo Państwa transakcji
Certyfikat SSL
Państwa dane są w pełni chronione dzięki Certyfikatowi SSL, a połączenie z naszym sklepem internetowym jest całkowicie bezpieczne (128-bitowe szyfrowanie danych).
Przelewy24
Lider branży Płatności Internetowych w Polsce. Wszystkie transakcje zabezpieczane Certyfikatami SLL, 3D Secure Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode.
Simone.pl
NASZ PUNKT HANDLOWY
Adres: Wola Sosnowa 45
Adres: 87-890 Lubraniec
Telefon: +48 690 900 801
Email: sklep@simone.pl
Mapa
mBank: PL 24 1140 2004 0000 3002 7484 3029
Przelewy - Ikony
SIEĆ SKLEPÓW ELEKTRYCZNYCH
SIMONE.PL
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE